Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt már valaki Ipl...

Használt már valaki Ipl otthoni végleges szőrtelenítő gépet?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egyet, de félek tőle hogy tényleges működik e, valakinek van tapasztalata örömmel várom válaszát. Köszönöm

[link]



2015. nov. 1. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Jelenleg NINCS VÉGLEGES szőrtelenítő eljárás.


Az IPL is csak TARTÓS, azaz 5-6 évre nyújt szőrtelenséget. De ezt is úgy, hogy az elején, kb 3-4 hónapig 2 hetente kell használni, utána elvileg elég a havi/5-6 hetente 1x. Tehát nem úgy működik, hogy végigmész a lábadon párszor és többet nem nő szőr rajta, ezt is ugyanúgy ismételni kell. Csak az a jó benne, hogy nem nő vissza a szőr egy idő után és sokkal simább a bőr.

2015. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Semmi értelme, én kozmetikában csináltattam (sokszor) ugyanúgy visszanő a szőr és ugyanolyan sűrű. Van egyébként végleges lézeres szőrtelenítés, akkor inkább arra költs, az is jó drága, de attól legalább tényleg ne nő ki a szőr.
2015. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
81%
Igen! Nekem a lila színű van meg, az nem tudom melyik kiadás, de nem a legújabb, mert tudom van 3 újabb tőle. 1 évig töprengtem, hogy megvegyem-e. Sokan dicsérték, sokan lehurrogták. Ezért inkább külföldi fórumokon olvastam véleményeket és meggyőztek. Gondoltam üsse kavics, másra hülyeségre is dobtam már ki sok pénzt. De ez nem volt pénzkidobás, amit ígérnek, azt nyújtja a gép. Imádom, örülök, hogy megvettem, még meg is csókolgattam, hogy nem valami átverés, mert annyira jó. :D
2015. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Jah, még annyit. Nem végleges szőrtelenítő! Végleges nem létezik. Amikor megvettem, tesztelgettem. Pl a lábamon egy téglalap alakban meg csináltam vele, 4 hétig hetente 2x. Ez volt tavaly novemberben. És ott utána nem kezeltem vele, nem borotváltam. És így nekem február vége felé kezdett nőni a szőr, de nem mindenhol. Tehát olyan 4 hónapig bírta. De többször kell kezelni miután már nem nő, hogy ne nőjön ki vissza. De bőrtípustól is függ, a szőrnek a típusától is függ. Ami valakinek beválik, nem biztos, hogy a másiknak is és ugyanúgy.
2015. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségetek, igazából nem arra számítok párszor megcsinálom és nem kell többet használni, borotvát, gyantát vagy epilátor, 6 hetet kellene csak végigszaladni a lábamon, nekem akkor megérné.

Sok szőrbenövésem van, szokott lenni, gondolom az ipl ez a próbalámámat is megoldaná. Olvasgattam hogy nem mindegy milyen bőr és szőrszínen használják, fehér bőrű és sötét szőrű típus vagyok :( de akkor pont ez az optimális .

Nyugodtan merjek beruházni egy készülékbe

Zselével vagy még olvastam hogy karbon festékkel lehet fokozni a hatását ez mennyire valós ?

Köszönöm szépen hogy megosztottátok tapasztalatotokat.

2015. nov. 2. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!