Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ronda ha egy...

Szerintetek ronda ha egy lánynak van 1-2 nagyobb anyajegy az arcán?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegy az orrnyergemen egy pedig a szám szélén. Nem túl nagyok csak kidudorodnak és nagyon zavarnak,főként amelyik az orromon van mert eléggé szembetűnő. Szerintetek rondák az ilyen anyajegyek? :-/

2015. dec. 26. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy téged ne zavarjon, és elfogadd magad olyannak, amilyen vagy. És tudd viselni. Cindy Crawford is egész jól elboldogul a sajátjával.:)
2015. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Ha amúgy szép az arca,akkor szerintem keveseket zavarna.
2015. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rondák - bár látatlanban nehéz eldönteni. Viszont én utáltam az enyémeket. Nekem az állam szélén volt 2. Engem nagyon zavartak. Mióta levetettem őket, sokkal jobb. Miért nem veteted le?
2015. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, persze csak ettől nem lesz automatikusan ronda egy lány, de mindenképp rontja az összképet.
2015. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kisebb mint a Cindy Crawford-é
2015. dec. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!