Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Helyre lehet hozni az arcbőröm...

Helyre lehet hozni az arcbőröm, ha igen tudnátok tippet adni?

Figyelt kérdés
Acném volt tiniként, és sajnos lyukak maradtak a utána, több darab is mindkét halántékomon, a füleimnél, az orcákon közel az orromhoz, valamint legújabban az állvonalamon. Durvábban hangzik, mint kinéz, de zavar, alapozó nélkül csak a boltig megyek. A bőröm az orcáimon ki is pirosodik mivel érzékeny. Dermarolleren gondolkodtam, esetleg microdermabrasión. Van-e valakinek tapasztalata ezekkel, illetve esetleg még más tipp?
2015. dec. 26. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a problémát csakis bőrgyógyászra bízd! Ha esetleg még most is vannak pattanásaid, akkor gyógyszeres kezeléssel azon biztos tud segíteni. Hasonló problémám volt, szerencsére nekem nem maradtak hegek, de így is bánom h nem mentem hamarabb orvoshoz.
2015. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!