Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az oriflame-s teafa korrektor...

Az oriflame-s teafa korrektor tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
nekem azt mondták h leszárítja és lefedi a pattanásokat. most le van árazva 999Ft-ra megvegyem szerintetek?
2010. márc. 24. 17:26
 1/3 mimcsii ***** válasza:

nekem eddig minden, amiben teafa olaj volt, segített:)

20/L

2010. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem segített valamennyire!Akkor most én is kérdeznék tőletek .Az Avonban van teafa és uborkás arckrém(tisztít és tonizál),és egy másik fajta aloe vera és avokádó(hidratál és nyugtat).Nem tudom hogy melyiket válasszam.Néha 1-2pati van az arcomon,de egy picit mitiszere.Szerintetek melyik jobb?
2010. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A másodikra válaszolok!A teafásat vedd meg az miteszeres bőrre ideálisabb,az aloés inkább hidratáló,nincs benne fertőtlenítő hatóanyag.
2010. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!