Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növeszteni szeretnem a hajam,...

Növeszteni szeretnem a hajam, gyorsaaaaaan! Úgy hogy ne legyen toredezett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Serical latte hajpakolástól nekem (nem tudom, hogyan) kicsit mintha gyorsabban nőtt volna. (ez egy max. 1400 Ft-os, 1 literes hajpakolás, amit fodrászüzletekben lehet megvenni)

Egyébként igyál 2-2.5 l vizet/nap!!! :)

2015. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó, hát szeretni én is sok mindent szeretnék... ettől még maradjunk a realitás talaján. :D

Táplálkozz egészségesen, mivel a pakolásokkal annyit érsz, min a rohadt alma fényesítésével. Ha minden stimmel a szervezetedben, akkor szép, egészséges haj nő ki, onnantól csak arra kell ügyelned, hogy minél kevesebb káros hatásnak tedd ki - na ilyenkor jönnek be a pakolások a képbe. De 1-2 centinél többet akkor sem nő egy hónap alatt, ha szerencsés a genetikád.

Mielőtt nagyon nekiesnél a növesztésnek, vágasd le az összes töredezett részt, mert hiába nő a hajad, ha visszatörik. Arról nem beszélve, mennyire igénytelen látvány. Ha törik, vágasd mielőbb, sose sajnáld azt a pár centit. :)

A hajformázást minimalizáld, főleg, ami hővel történik. Természetesen a festést, dauert, állandó lakkozást sem érdemes erőltetni, ha nincs nagyon erős és strapabíró hajad.

A hajkeféd legyen természetes anyagú, vagy professzionális termék, az olcsó, műanyag fésűk-kefék nem a legszerencsésebbek.

Hajápolókkal meg érdemes kísérletezni, valakinek beválnak a természetes olajok (olíva, argán, kókusz, stb), szilikonmentesség, valakinek pedig nagyon nem. Nem vagyunk egyformák. Mondjuk az előző által említett csodapakolást is kipróbálhatod bár ránéztem az összetevőire és elképzelésem nincs, mi lenne benne jó hatással a hajra. De másnak bevált, szóval nem lehet tuti tippet adni.

Az ágyneműd anyagára is ügyelj, a selyem párnahuzat elvileg a legjobb. De a műszálasat kerüld - mondjuk amúgy is. :D

Kipróbálhatod a fejbőr masszírozását, ricinusolajban pácolását, gyógynövényes hajszeszt - én mondjuk nem hiszek ezekben, de másnak állítólag bevált ez is, szóval egy dobást adhatsz neki, hátha bejön.

2015. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a magic hair kapszuláit használtam. 3 hónapig szedtem napi 2x és nagyon látványosan megerősödött hosszabb és dúsabb lett. Emellett a körmöket és a bőrt is szépíti bár nem volt olcsó de megérte.
2016. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!