Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges vékonyszálú hajból...

Lehetséges vékonyszálú hajból nem teljesen fejhezlapuló, laza hosszú hajat növeszteni? Szerintetek megérné ezért visszanöveszteni a hajamat?

Figyelt kérdés

kb 1 hónapja le lett vágva a hajam, azelőtt köldökig ért. nem terveztem sokat vágatni, de a fodrász végül elég sokat vágatott, most kb szegycsont alatt van kb 3cm-rel.

amikor hosszú volt a hajam, mindig az volt a bajom, hogy nagyon lelapult, és nagyon vicces, háromszög hatása volt(főleg mert erősen hullámos hajam van, és elég érdekes, amikor meg fent lelapult, alul meg hullámos). mondjuk nem tudom hogy azért volt-e, mert eddig évente egyszer vágattam és már az egész nagyon töredezett volt (azóta már elhatároztam hogy gyakran fogom vágatni). most hogy ilyen rövid lett, egyáltalán nem lapul le, sőt, egy kicsit túl dús is, meg eléggé sok réteget is vágott. de azóta is vissza szeretném növeszteni sőt még hosszabbra is, csak félek hogy nagyon lelapulna. vélemény, ötletek, tippek?


2015. nov. 28. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megnövesztheted. Csak rendszeresen vágass a végéből,hogy ne legyen ápolatlan hatása. Ha nagyon lelapul,ne kenjél rá sok balzsamot (már ha használsz). :)
2015. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!