Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menstruáció alatt érdemes...

Menstruáció alatt érdemes hajat festeni?

Figyelt kérdés

Szőkére melírozott hajat szeretnék barnára visszafesteni. Valahol azt olvastam, menstruáció ideje alatt nem ajánlott, mert nem fogja be, máshol meg azt, hogy nincsen semmi hatása.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?



2015. dec. 28. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Platinaszőke hajam van.Egyszer régebben menstruáció alatt festettem a töveket,és hát eléggé rosszul fogta be.Volt ahol befogta(elől) volt ahol sárga lett volt ahol maradt fekete a lenövés.
2015. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze a menstruációnak ehhez, viszont a szőkített hajról mindenképp lekopik a festék, vagy be sem fogja, mert először vissza kell pigmentálni...
2015. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Visszapigmentálás nélkül ezek szerint semmiképp ne fessem a hajam sötétebbre? Hogyan kell otthon visszapigmentálni a melírozott hajat?
2015. dec. 28. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. mindig menstruáció alatt történik a tőfestés...
2015. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem hittem ebben ,pedig olvastam róla.A hónap elején megjött, de a hajam már nagyon ramaty volt így befestettem.Még a tövét sem fogta be ,ugyan úgy virított a lenövés.Gondolom emberre válogatja.
2015. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!