Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt, lehet...

Menstruáció alatt, lehet lehet műkörmöt csináltatni? Vagy olyankor nem érdemes?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mégis mi köze lenne hozzá?? :O
2014. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én se tudom pár embertől azt Hallottam h olyankor nem jo mert hogy nem marad rajta a zselé meg hasonló.. Nem tudom mennyire igaz
2014. febr. 20. 10:53
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Te az ujjaid vegen szoktal szoktal verezni?

Mert az en parom a labakozott...

2014. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Orult:O
2014. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá..legfeljebb annyi összefüggést látok, hogy nagy műkörmökkel kényelmetlenebb tampont felhelyezni:D
2014. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
semmi köze hozzá, a hajfestés nem ajánlott ilyenkor mert nem fog a festék sokaknak, de ez sem mindenkire igaz.
2014. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jézusom dehogy igaz :D:D Szerintem tampon felhelyezést sem gátolja nekem volt L-es műkörmöm hegyes azzal is könnyen fel lehet tolni.
2014. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan saját körmöm, de a tampont esküszöm könnyebb feltenni mint rövid körömmel :D


Miért ne lehetne? Nem hiszem, hogy a körmödnek akármi köze lenne hozzá. Oké, csak 5 éve vagyok a "bizniszben" de eddig egy menstruációm során se vettem észre változást a körmöm minőségében, vagy a körömágyaméban. Kérdezd meg a körmösöd és kész.

2014. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez gec.inagy kérdés ba.szkiii :DDD
2014. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudom,hogy már nem aktuális,de nekem pl. Menstruáció első napján nem lehet műkörmöm,mert ledobja a saját körmöm ugyanúgy mint a körömlakkot is.
2016. szept. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!