Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom ki szedni a hajfest...

Hogy tudom ki szedni a hajfestéket a hajambol?

Figyelt kérdés
félig már le nőt és már nem szeretném többet festeni. házzilag hogy tudom le szedni a színt
2015. dec. 29. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Házilag nem igazán tudod, és bolti festékkel sem érdemes kísérletezni, mert tovább rontod a helyzetet. Menj el fodrászhoz.
2015. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

aszkorbinsavval! (C-vitamin por) gyógyszertárba meg tudod venni, belekevered balzsamba/samponba, felviszed mint a festéket, betekered folpackal és vársz 30-40 percet. ezt párszor megismételed és eltünteti

(nekem élénk pirosból egy 2 használat után visszatért az eredeti szőke hajam) akár a fekete festéket is leszedi, és nem károsít, max egy picit szárít a hajadon.

2015. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az eredeti hajszínt semmi nem fogja visszaadni!

A hajfestékek úgy működnek, hogy a saját pigmentek egy részét eltüntetik (örökre). Hiába szabadulsz meg a hajfestéktől, az eredmény más lesz, mint a régi, tehát elüt a lenövéstől.

2015. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajradír kell neked. De fodrász még jobb lenne.
2015. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!