Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A festett szőke, vagy az...

A festett szőke, vagy az eredeti szőke haj a szebb?

Figyelt kérdés

Nekem kisebb koromban szőkébb volt a hajam, időközben bebarnult, de még így is szőkének mondják.

Igazából csak kíváncsi vagyok, szerintetek melyik a szebb.

Fiúk és lányok válaszát is várom!:)



2015. dec. 30. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
a festett szőke nagyon mű.
2015. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

A fekete.

Festettben és természetesen is a legszebb.



De ha a szőkét kérded, akkor nekem a festett platina szőke tetszik.

2015. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
ez kérdés?? eredeti, nyilván. már ha rendes szőke (ami elég ritka), nem ez a mosogatólé színű, amire jobb híján rámondják, hogy szőke.
2015. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

A természetes.

Nekem is az van, és imádom.

2015. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Én sem szeretem a festett hajat.

30/F

2015. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2015. dec. 30. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki normálisan tud festeni, meg tudja szépre csinálni. Rólam eddig 3 ember hitte azt, hogy természetes, pedig dehogy.


Viszont volt egy barátnőm még alsóban, természetes szőke haja volt, de nagyon furcsa volt, nagyon sárga volt, és mintha a tarkójánál lenövés lett volna.

2015. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi... nekem az eredeti is tetszik, főleg a sötétszőke, amilyen a tiéd is lehet. Meg tetszik a festett is, persze csak ha nincs lenövés meg nem foltos, sárga, szürke, stb. Most divat (volt?) ez a szürke, egy csomó nőn látom a városban, de iszonyat ronda, főleg hogyha a bőrszínükhöz sem illik. És ez a gyakoribb, nem a szép, igényes verzió. :/
2015. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!