Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna vékonyszálu a...

Timesss kérdése:

Sötétbarna vékonyszálu a hajam és már régi vágyam hogy kipróbáljam a hamvasszőkét vagy valami nagyon világos szőkét Ezt megtudom tenni anélkül hogy kiszivatnám és valami hajszinezővel festeném be?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud ilyen márkáju szinezőt belinkelné és esetleg azt is hol tudok rendelni??
2015. dec. 31. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nem. tönkre fog menni a hajad és valószínűleg nagyon rosszul is fog állni.
2015. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

énis barna vagyok, nagyon kíváncsi voltam milyen lennék szőkén. hát.. annyit mondok,hogy okkal születtem barna hajjal:D a szőke nagyon xarul állt. az igazság az,hogy általában azoknak áll jól a szőke, akik természetesen is világos hajúak.

persze nem akarlak lebeszélni,próbáld ki nyugodtan.

de szivatás nélkül nem fog menni. az meg valóban nem tesz jót a hajnak.

2015. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gondolok itt arra,hogy a szemöldököd/a szemszíned/a bőrszíned jó eséllyel el fog ütni a szőkétől
2015. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy a haj világosabb legyen le kell szívatni... másképp nem lehet. És vékony szálú hajnál ez elég sok károsodással fog járni.
2016. jan. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2016. jan. 1. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem szőkésbarna vagy esetleg sötétszőke az eredeti hajszínem de mindenki szerint barnának tűnik. Volt vörös az is jól állt de most váltottam szőkére és mindenki szerint sokkal jobban áll teljesen megszépültem tőle. :)


Világos a bőröm de járok szoliba már, enyhén szeplős vagyok és zöld a szemem pupilla körül barna. Mindenkinek a vörös hajszín jut eszébe ezekről de mégis ez a nagyon világos szőke áll jól. :)


Úgyhogy egy próbát megér ha nem félted a hajad mert tényleg elvékonyítja bár nekem ez csak jót tett mert olyan dús vastag volt a hajam hogy vagy egy óra volt mire kivasaltam meg mint az oroszlán néha olyan volt.

2016. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!