Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik magyarorszagra hozatjak...

Akik magyarorszagra hozatjak be az indiai es kinai pothajakat, ok honnan szerzik?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ilyen kapcsolatot talalni? Jo lenne olyan, aki tuti nem ver at a vilag masik vegerol sem? Az elorecsomagolt hajak beszerzesi helye is erdekel, de a kozvetlen keszito, aki beszerzi, fertotleniti es natur copfokban tovabb adja, az lenne a legjobb! Valaki tud ezekkel kapcsolatban barmit is?:) akar egy tipp vagy hasonlok? Sajnos a pothajasok nem adjak ki a kapcsolatukat, mert akkor konkurenciat latnak bennem, de igazabol magamnak akarok rendelni olcsobban egyszerre tobbet, nem hajszalont nyitni..

#haj #Kína #póthaj #magyar haj #India #emberi haj #indiai haj #kinai haj #azsiai haj #europai haj
2015. dec. 31. 19:12
 1/7 Kincsesne ***** válasza:
Bizonyára indiai és kínai FEJEKRŐL.
2016. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt most nem tudom hovatenni..

Nyilvan kinai ember fejerol vagtak le a kinai hajat es indiai polgar fejerol az indiai hajat.. Ez eddig is megfogalmazodott mar bennem:D ugy gondoltam milyen beszerzo helyek vannak, ahonnan ezt nagy mennyisegben rendelik meg.

2016. jan. 2. 22:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Es persze olcson
2016. jan. 2. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
ebay,aliexpressz
2016. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugy gondolod vagy tudod?:)
2016. jan. 11. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom:)

Hidd el,nagyon sokan igy csinállják!Én is rendeltem párszor ebay-on hajat,olcsobb mintha itthon venném meg /tresszelt-csatos-tincses/ de ezek 80%-ban zacskos ézsiai hajak, van 1-2 indiai is! Bp-en Debrencenben meg ország többi pontján is igy csinálják!Hisz sok helyen várrni kell a hajra 2-4 hetet,nem véletlenül.. :D

2016. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi:) zold kez
2016. jan. 13. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!