Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet venni sötét rózsaszí...

Hol lehet venni sötét rózsaszín hajfestéket? Vagy sötét magenta színűt.

Figyelt kérdés
Fodrászhoz nem merek menni ezzel a kéréssel, nincs jó tapasztalatom a fodrászokkal kapcsolatban.(Biztos van olyan aki meg tudná csinálni, de nem akarok kísérletezni.) A gond az, hogy szőkítve van a hajam meg az eredeti színe is szőkés. Félek hogy mindig hamar kikopna a festék. Valami tanács? Meg lehet csinálni normálisan? Ja és hol vegyek ilyen festéket?

2016. jan. 2. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rossman,Dm
2016. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben lehet kapni többféle hajszínezőt, mindegyikből van ilyen szín. A crazy color kevésbé tartós de szép, a directions, manic panic tartósak de drágábbak, valamint nemrég fedeztem fel a Schwarzkopf live color xxl festéket, ami baromi jó, szép színe van és tartós is, viszont csak az előszőkített hajat szereti. A többi színezőt is érdemes előszőkített hajra tenni.
2016. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem színezőt keresek, mert hosszú távra akarok sötét rózsaszín hajat. Meg valami olyasmi kéne ami nagyon sötét, mert a szőke hajon úgyis világos lesz. Van magenta színű színezőm, de az nagyon világos ha a hajamra kenem(az a jeans color vagy mi a neve). Én kb olyasmit akarok mint van az a fekete és lilák csillog a fényen (mert nekem az is olyanra fogja be a hajamat hogy lila lesz és nem fekete).
2016. jan. 3. 10:21
 4/13 A kérdező kommentje:
Lilán*
2016. jan. 3. 10:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Festékben nincs ilyen.
2016. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sötét rózsaszínt írtál, abból pedig csak színező van. Ha lilán csillogó sötét haj kell, akkor a violet árnyalatok között keresgélj, abból van festék. De idővel barnára kopik.
2016. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sötét rózsaszín színező van? Mert én még nem láttam... Nekem lilán csillogó volt, de szőkére kopott ki. :/
2016. jan. 6. 11:01
 8/13 A kérdező kommentje:
Megtaláltam amit kerestem:) Köszönöm mindenkinek a segítséget. Hajszínezőt találtam csak, de ha nincs más, ez is megteszi.(Directions a színező neve és Dark Tulip a szín neve:D)
2016. jan. 6. 13:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó!


2/6 voltam :)

2016. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Majd kiderül hogy hogy fogja be a hajamat.:)
2016. jan. 8. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!