Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz bőrre milyen...

Nagyon száraz bőrre milyen lemosót használjak?

Figyelt kérdés

Valamivel ugye le kell mosnom a sminket, illetve megtisztítani az arcomat smink előtt.

2 éve a Garnier micellás vizét használom, ez az egyetlen, ami után még nem lesz annyira száraz az arcom, de télen azért érzem ennél is.


Létezik valami még kímélőbb, ami hatásos is?


2016. jan. 2. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamelyik rózsaszínt használod, igaz?


Szerintem inkább a hidratálódból kellene olyat keresni, ami hideg időben jobban hidratál.

2016. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg válts Biodermára.
2016. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, a világos rózsaszínt.

A megfelelő hidratálókrém már megvan, de még így is érzem, amikor hidratálás előtt leöblítem az arcom (tudom, nem kell lemosni, de nálam automatikus), hogy szinte porzik, olyan száraz.

2016. jan. 2. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Épp ezért kell a hidratáló. Nekem olyan száraz, hogy oldalt és az államon hámlik, amíg nem hidratálok. Plusz szérumot is használok... ilyenkor télen nemcsak a kinti hideg, hanem a benti nagyon műmeleg is megvisel.


Ennél kímélőbb lemosót nem hiszem, hogy találsz. (Én a Biodermás kéket használom.) Megérteném az aggodalmadat, ha valami zöld, zsíros bőrre való Garnier lemosót használnál - nekem attól évekre kitikkadt a bőröm, - de így...


Az, hogy addig viszket, míg nem kened be, normális. Nekem is viszket az arcom is, míg nincs hidratálva, de a vádlim is veszett módon, amíg nem testápolózok.

2016. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Alkohol- és parfümmenteset minimum. A Baleának van egy tusfürdője, ami érzékeny bőrre való nekem az tök jó arcmosáshoz. De van kifejezetten arctisztítója is, hasonló összetevőkkel.
2016. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Balea Med arctisztítójánál jobbat nem tudok.
2016. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!