Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rágom a bőrt az ujjamon, és...

Rágom a bőrt az ujjamon, és már nagyon idegesít. Hogyan szokhatnék le?

Figyelt kérdés

Szóval fiú létemre kb. 1-1.5 éve rágom az ujjamon a bőrt, és legszívesebben arcon vágnám magam olyan erősen amikor rágom, hogy csak na....


Egyszerűen nem tudom, hogy tudnék leszokni erről a ***** szokásról... Tudom, hogy fejben dől el, nem kell leírni, eldöntöttem hogy le akarok szokni, DE...


Mint sokan a fiúk közül én is "gamer" vagyok, és játszok a gépen amikor van időm... Na most a játék, amin játszok (Dota 2) olyan szinten tele van balf@**okkal, hogy az hihetetlen, és egyszerűen nem tudom levezetni máshogy a stresszt...persze biztos vannak más okai is, gondolok itt sulira, nyelvvizsgára, kedves matektanáromra, aki miatt majdnem megbukik félévkor az osztály, mert nem magyarázza el normálisan az anyagot, máshogy pedig nehezen tanuljuk meg (üdvözlöm innen is..) és stb....


Aki tudna valamilyen házi praktikát vagy valamit ami segíthetne rajtam, és leírja, annak előre is köszönöm :)


Ui.: Sry a csúnya szavakért :\ :v



2016. jan. 3. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:
patikában kapható ilyen kesere valami azzal kend be az ujjadat vahy tegyel addig valamit a vegere, vagy ha épp játszol vigyél oda chipset vagy valamit amit taghatsz
2016. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fúj ez egy undorító szokás ,tudom mert évekig csináltam én is.Fel voltak dagadva az ujjaim végei ,a körömágynál ,tiszta seb volt és sokszor véresre rágtam.Nekem az segített ,hogy szégyelltem magam és egyik napról a másikra nem csináltam.
2016. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!