Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire jok ezek az olajok?...

Mire jok ezek az olajok? [mandula, argan, ricinus, E vitamin ]

Figyelt kérdés

Ma kaptam ajandekba egy ismerosomtol oket,kis uvegekbe.

De nem igazan tudom,hogy mit hol tudok fel hasznalni...

A ricinust tudom h leginkabb hajra es szemoldokre

A mandulat halottam,hogy arckrembe lehet keverni kicsit,vagy peddig ajkakra.

Az argant es e vitamint samponba vagy haj pakolasokba


Ti melyiket,hogy hasznalnatok?

Vagy meg milyen hasolo ertekes olajokat hasznaltok bor es haj apolasra?


2016. jan. 3. 15:59
 1/2 klasszikusnarancs válasza:

Ricinus es e vitamib nagyon jo hajnoveszto !!!! Megis kerdezhetned akitol kaptad az ajandekot merte vette az e vitaminosat uvegben :O

E vitamint es ricibust osszekevered,ha akarsz raksz hozza tojast is ,erdemes a egy kis talba belerakni amit aztan melegvizes edenybe raksz h meleg/langyos legyen a pakolas (ne mikrozd!) a hajtoveudbe felviszed ,tokeletes hajnoveszto !! Ricinust mindif hasznalom :)

2016. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha kávét összekeversz egy kicai oliva olajjal az valami isten bőrradír és még a narancsbőr ellen is jó.

A ricinus olajat a szempilládon is nyugodtan használhatod.

Én kókuszolajat szoktam használni a haj végemre és valami isten,csodát a m űvel a hajjal és nagyon jó az illata is!!!😄

2016. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!