Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör/hullámos hajam van...

Göndör/hullámos hajam van bármi tipp?

Figyelt kérdés

Néhol göndör néhol hullámos a hajam, teljesen kezelhetetlen, évek óta vasalom hővédőt mindig használok leginkabb heti 2x vasalom,festem is. Sajnos muszáj vasalnom,annyira keszekusza a hajam a hajtőnél csigásabb a vége fele pedig hullámos,száraz is és tök igénytelennek néz ki:( mint egy öregasszony:( ráadásul csak vállig érő,ha kivasalom akkor pedig szép fényes puha, csak macera és nyilván nem tesz jót neki, hajszárító pedig nagyon borzossá teszi a hajam azt nem is használok, régen próbáltam hajhabot is nem jött be mert szárította az is a hajam:( nem tudom mit próbálhatnék ki

Bármi ötlet?



2016. jan. 3. 16:21
 1/2 anonim válasza:
Nekem is pont ilyen a hajam kedves kérdező! Nekem egy sampon kezdte rendbe tenni a száraz hajvégek is nagyjából rendbe jöttek, és használj hajvég ápoló szérumot, illetve hajkondicionáló sprayt :)
2016. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok: és a hajvasalás helyett próbáld körkefével egyenesre szárítani a hajad:)
2016. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!