Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz haj helyrehozható?...

Száraz haj helyrehozható? Mivel ápoljam?

Figyelt kérdés

Elég száraz a hajam, de nem törik, nem nyílik szét a vége. Elsősorban a hajfestés miatt, amit meg nem fogok abbahagyni.

Eddig rövid hajam volt, most elkezdtem növeszteni, kb. az államig ér, ennél hosszabbat nem is igen szeretnék.

Viszont rettentően zavar, hogy száraz, össze-vissza áll, kócolódik, stb.


Használok rá sampont, balzsamot, pakolást, de valahogy egyik se az igazi.



2016. jan. 11. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Bio sampon, csak hajtövekre.

Kallos Latte pakolás balzsamként.

100%-os argán olaj minden nap a hajhosszra (kb 2 csepp kell), ha a Latte pakolás magában nem lenne elég.

És persze ha hajat festesz professzionális festékkel tedd. Csak a lenövést fesd, ne az egészet.

2016. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Kallosnak a lenmagolajos változatát ajánlom. Nekem is eszméletlen száraz a hajam de nekem törik is pluszban meg olyan fénytelen is volt. Hajmosás előtt 40 perccel mindig bevizeztem a hajam és jó alaposan bekentem vele. Hajmosás után mikor megszáradt hajam olyan fényes volt, mint soha semmitől és szépen ápolta is.A szaga nem a legjobb de hatásban veri a többi Kallost. A festést látom,hogy nem akarod abbahagyni és jól is van így. Én fél évig szenvedtem lenövéssel, mert hittem, hogy majd ez kicsit segít neki észhez térni de baromi nagyot tévedtem, mert ahogy kopott ki a festék a hajamból úgy szárította is tovább még durvábban, mint mikor festettem és ezt a fodrász is megerősítette, hogy ez így van.
2016. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbáld ki a kókuszolajat. Hajmosás után nedves hajra diónyi mennyiséget vigyél fel, fedd le zuhanysapkával vagy zacskóval a fejedet, és várj 30 percig. Utána alaposan öblítsd le. :)
2016. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!