Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajam olyan mint a...

Göndör hajam olyan mint a szénaboglya. Hogyan ápoljam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és éppen hogy a vállamig ér a hajam... Nagyon göndör csigás a hajam... Az a bajom, hogy nagyon száraz. Reggel mikor felkelek mindig elaludt hajjal kelek.. Szetlapitott fürtökkel.. Mit tudnék ellene csinálni? Ha van valami jó hajolaj vagy hajvég ápoló ami jól bevált akkor kérlek írjátok meg. 14/L
2015. dec. 26. 21:41
 1/1 privátfelhasználó válasza:

Szia! :)

Nekem kb. 14 évesen kezdett el göndörödni a hajam,azelőtt teljesen egyenes volt és imádtam.Aztán egyszercsak valami hatására elképesztő göndör lett.Borzasztóan utáltam,mindig összefogtam még itthon se engedtem szét csak hajmosáskor,de akkor se fordítottam rá kellő figyelmet.Elkezdttem vasalni de minden második nap vasalni kellett mert addig bírta vagy még addig se főleg ha párás volt az idő.Aztán szépen lassan rájöttem az apró teknikákra saját magamtől és az internet segítségével természetesen,hidd el az interneten minden kérdésedre választ találsz.Például a youtube-on nagyon sok ehhez kapcsolódó videó van.

Trükökk amik nekem beváltak:

- Minden hajmosásnál használj balzsamot

- Ha száraz a hajad akkor ahhoz passzoló sampont és balzsamot vegyél és ne sajnáld rá a pénzt.Hidd el egy jobb minőségű termékkel sokkal de sokkal jobban jársz.

- Lefekvés előtt mindig szárítsd meg a hajad és használj szűkítőt is mert úgy sokkal jobban egybemaradnak a tincsek.

- Alvás közben lehetőleg kibontott hajtömeghajnál.agy csak lazán fogd össze és semmi esetre se konytba.


Remélem segített ha van még bármilyen kérdésed milyen márkák válltak be nelem írj nyugodtan.

Hidd el ha valaki én át tudom élni a göndör haj okozta kellemetlenséget.

De aztsose felejtsd el,hog egy göndör haj sokkal egyedibb és dekoratívabb egy egyenes,tömeghajnál

2015. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!