Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire tartósak vagy jó...

Samara20000 kérdése:

Mennyire tartósak vagy jó minőségűek a syoss hajfestékek? Tapasztalatokra vagyok kiváncsi

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A minősége közepes, olyan mint a többi hasonló hajfesték, Palette, Wellaton, meg ilyesmik. Csak a Syoss eléggé túl van árazva ezekhez képest. Én inkább fodrászkellékesben vásárolok professzionális festékeket, azok is olcsóbbak a Syossnál, plusz azok még jobbak is.
2016. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval, inkább vegyél fodrászkellékesben hajfestéket. Annyit tennék még hozzá, hogy bár konkrétan a Syoss hajfestékeket még nem próbáltam (sok más drogériásat igen, és meg sem közelítik a fodrászkellékeseket), de a hajlakkjuk, többféle samponjuk, balzsamjuk valami katasztrófa volt nekem. Nagyon rossz véleményem van a márkáról, amire csak rátesz a már szintén említett túlárazás.
2016. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam a Syoss hajfesték család bevált. Az Oleo intense például nem büdös, nincs bennük amónia. Nem csurog. Otthon festem fele a hajat. A fodrász sokszor mondta, nagyon egyenletes a festés (barnás fekete) és nagyon csillog az ember haja. A festék szépen befogja az ősz hajat is. Nem kopik a színe.
2016. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!