Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne keljen...

Mit tegyek, hogy ne keljen naponta hajat mosnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Munkámból adódóan, hosszú évekig (20 éven keresztül) naponta mosnom kellet a hajam. Szobafestőként sokszor a hétvégét sem hagyhattam ki. Most az van, hogy nyolc éve más munkakörben dolgozom, és nem kellene minden este mosni, de kénytelen vagyok, mert sokszor már estére vállalhatatlan. Vékony szálú rövid hajam van.


Mit lehetne tenni, hogy a heti két hajmosással is normál ütemben zsírosodjon?


Köszönöm a segítségeteket.



2016. jan. 11. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ritkábban kell mosni. Igen, az első időkben nehéz lesz, de nincs más módja.
2016. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj oda arra is hogy természetes összetételű sampont használj, mert a többi zsírosíthatja a hajat.
2016. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Baba sampon!Nekem bevált!
2016. jan. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket. Kipróbálom a baba sampont, és ha másik lesz, oda figyelek az összetételre.

Ritkábban mosni nem tudom, ha szabin vagyok, vagy nem kell emberek közé mennem, ritkában mosom, de két nap után vállalhatatlan. :(

2016. jan. 12. 06:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy szárazsampont, amit csak rá kell szórni a hajra, hátha azzal 1-1 nappal ki tudod tolni a hajmosást.
2016. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

meg kell találni a neked megfelelő sampont!


sajnos a sapkától is zsírosodik így télen a hidegben,szóval sapkát nem árt gyakran kimosni, hogy ne attól zsírosodjon!


nyáron meg az izzadtság miatt kell ugye


ha 2naponta mosod,az nem olyan vészes, fodrásztól is kérhetsz tippeket!


na meg az is fontos, hogy alaposan mosd meg a hajad, és ne forróvízzel,mert az tágítja a pórusokat és ez miatt is zsírosodhat!

2016. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!