Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A veet sokkal jobb mint egy...

A veet sokkal jobb mint egy sima, olcsobb gyanta?

Figyelt kérdés

Megeri?

Milyen olajat szoktatok gyantazas utan hasznalni?


2016. jan. 12. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én olivaolajjal kenem be a bőröm gyanta után,nagyon jót tesz neki és a maradék gyantapöttyöket is szépen eltávolítja(vattakorongot mártom olivába,de étolajjal is kipróbáltam már,az is jó neki!)


Legolcsóbb gyantapatron,amit mikróban v lábosban lehet melegíteni sok vízben nekem bevált!(kozmetikusok is azt használják,nem a veet-et..)

De biztos jó a veet is egyébként :) A lényeg, hogy jól ki tudd feszíteni a bőrfelületet,amit gyantázni szeretnék,szóval jó legyen a technikád.

2016. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én évekig exeplit használtam, semmi bajom nem volt tőle, aztán egyszer hirtelen felindulásból veet-et vettem, mert le volt árazva, gondoltam kipróbálom. Az első csík lehúzásakor sikerült letépnem a karomról a bőrt, szóval egész nyáron foltoska voltam, szerencsére lekopott, de nagyon féltem tőle, hogy örökké ilyen marad. Én azóta nem gyantázok otthon, nem vagyok kozmetikus, nem is értem, miért próbálkoztam vele. Csoda, hogy nagyobb gondot nem okoztam magamnak. Ciki lett volna egy ehhez hasonló foltot szeretni pl. az arcomon... Nem mondom, hogy ez a márka hibája volt, szerintem csak az én technikám szerencsétlen, de előtte azért mégis boldogultam valahogy évekig sérülésmentesen...
2016. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Veet a legrosszabb kb. A legmárkátlanabb olcsó gyanták szoktak a legjobbak lenni. 300 ft-ért szoktam venni fodrászkellékesben, kitart fél évig, márkája nincs, nagyon jó. Kókuszolajat használok.
2016. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!