Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15eves vagyok es a hajamat...

15eves vagyok es a hajamat szeretnem szokiteni, de felek hogy nagyon roncsolna esetleg? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Nos, eleve szokes hajam van, de most elegge bebarnult, bar van meg 1-2tincs ami ilyen aranybarna, de nekem nem igazam tetszik es egy kicsit szokiteni szeretnem, de nem rendes platnia szokere, hanem ilyen mezszokere, szoval ami nem lenne olyam nagyon feltuno sem..Csak nagyon felek, hogy esetleg roncsolna nagyon a hajam..eleve szaraz es vasalom is:/ Valakinek valami tanacs? Most lenne először festve es elegge felek..megtegyem? Valami tanacs?:) eleg fontos lenne a miharabbi valasz!:)

2016. jan. 12. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szőkíteni akarsz akkor előbb hozd helyre a hajad, ne vasald többé és ápold hogy ne legyen száraz. Az ilyen alapból agyonkárosított hajból egy ronda szénakupac lesz csak szőkítés után. Gondolom nem az a célod. Szóval első az ápolás. Kókuszolaj, jojoba, argán és egyéb bioboltos cuccokkal helyre tudod hozni a hajad. Ha töredezett vágass is belőle.
2016. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha kamillával próbálkoznál először? Persze nem elsőre világosodna ki a hajad.

Egyébként mivel szeretnéd szőkíteni? Szőkítőpor vagy dobozos festékkel?

2016. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat a vasalast azt biztos nem fogom abbahagyni:Dbar amugy probalom nem gyakran..pl:olyankor osszekontyolom vagy osszefogom..ilyen szereket meg azert nem merek hasznalni,mert felek,hogy zsirosabb lesz tole a hajam:/
2016. jan. 17. 11:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Mit ajanlasz jobban port vagy festeket?:)
2016. jan. 17. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!