Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbált már valaki kimosható...

Próbált már valaki kimosható hajfestéket/hajszínezőt? Szeretném kipróbálni, de félek attól, h túlzottan roncsolná a hajamat vagy lenne szép színe!

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Mennyi idő után jött ki? Milyen színű a hajatok és milyenre festettétek? Tetszett? Csúnyán kopott ki?:) Köszönöm a válaszokat:)
2011. aug. 8. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

tévedésben vagy, az összes hajfesték kimosható, csak az nem mindegy, hogy mivel és meddig mosod


a normális samponos hajmosástól ami kimegy az nem károsítja a hajat, van ami inkább jót tesz, mint roncsolná

2011. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

(Első, azért ez így eléggé, khm, furcsa kijelentés hogy mindent ki lehet mosni, csak nem mindegy hogy mivel... A tartós hajfestékek kimosása egész pontosan hogy nézne ki? Leszivatás, átfestés? Vagy sima átfestés? Mert mosogatni aztán lehet amivel akarod, az eredeti szín nem fog előjönni semmivel. Az átfestés meg nem kimosás szvsz.

Ha nem fested újra, akkor is megmarad a festett szín, csak elkezd vörösödni, sárgulni, és persze lenőni.)


Kérdező, a 24(?) mosásos hajszínezők között is van olyan, ami nem mosódik ki, főleg a vörös árnyalatokra szoktak panaszkodni, hogy pontosan úgy viselkednek mint egy rendes festés. Én a hajszínemhez nagyon közelálló árnyalatokkal színezgettem egy ideig, szép fényt adott, és így a kikopás sem volt feltűnő. Azért ezek is hagytak egy lehelletnyi vöröses színt maguk után. Roncsolni nem roncsoltak semmit.

2011. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vörös és barna színű Palette bemosót próbáltam, többféle árnyalatot is a középbarna hajamon, már úgy 2 mosás után eléggé elkezd kopni, nekem talán olyan 6 kellett hogy "teljesen" kimossan a hajamból a festéket, de nem kopott le tökéletesen a szín, maradt egy kis vöröses fénye.

Azt ne várd, hogy olyan élénk színeket kapsz majd mint a a csomagoláson, vagy egy tartós festéknél, de volt olyan, mikor utcán megállítottak, hogy milyen festéket használok, mert baromi jó a hajszínem:)

Arra figyelj leginkább, hogy az adott színt milyen hajszínre ajánlják.

Még a Joanna bemosót probáltam, vöröset és lilát és bár az egyik barátnőmnek nagyon szép lett tőle a haja, nekem egyáltalán nem fogta be egyik sem.

2011. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én leginkább azokra gondoltam amik 6-8 hajmosástól kijönnek:)

De feltűnően hagyja maga után a vöröses színt? Ezzel megijesztettetek:) 15 éves vagyok, nem szeretném még normális festékkel befesteni a hajamat, mert elég csúnya mikor valakinek elkezd lelőni, folyamatosan pedig nem szeretném festeni. Csak a nyári kánikulában, suli kezdés előtt gondoltam hasonlóra..:)

2011. aug. 8. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

A 6-8 mosásosok nem hagynak maradandót, 2-3 mosás után nem is látszik már belőlük semmi, legalábbis nálam nem látszott.

Azokban nincs hidrogén meg semmi ami az eredeti hajszínt "rombolná", viszont nagyon kevéssé látszanak, világos hajon még csak-csak valamennyire, de egy kicsit sötétebben már alig.

Uszodában is szépen eresztik a színűket, esőben a ruhát is meg tudja fogni.


Szerintem játéknak jók, de ne várj tőlük sokat. Nyugodtan kipróbálhatod, semmi kárt nem okoz. Csak az esővel vigyázz :)

2011. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 14:26-os, és nem maradt utána látványos vörös szín, leginkább természetes fényben látszott egy kicsit. Utána átfestettem egy bemosható középbarnával és a vöröses fény is tompult. Nem lesz látványos lenövésed:)
2011. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mokiki válasza:
Tudom, hogy ez egy régi kérdés, de azért én is válaszolok.. Nekem még tavaly nyáron lett beszinezve egy tincsem, a szinezőt barátnőm adta kölcsön, Neki két hét után szinte teljesen kikopott a hajából a festék. Nekem az eredeti hajszínemre lett felkenve, ami ilyen sötétszőke-szőkésbarna (kinek mi)és még hónapokkal később is látszott, hogy melyik volt az a tincs. És még azon a télen kb félévvel később szőkére lett festve a hajm, szóval lelett szivatva de még így is látszott a rózsaszín tincsem... Ma már nem látszik, de aki nagyon keresi megtalálja még.. És nekem is hasonló a problémám.. Unom a szőkét de nem merek változtatni, mert vöröset szeretnék de félek h nem jön ki belőle a szinező és csak nagyon sokára múlna el a pink hatás... Valaki valami tipp? be merjem vállalni?
2014. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!