Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont javasoltok?

Milyen sampont javasoltok?

Figyelt kérdés

Hosszú, természetes, szőkésbarna hajam van. A problémám, hogy az vége száraz, a fejbőröm pedig gyorsan zsírosodik.

Eddig a barackos Alverdét használtam, továbbra is szilikonmenteset szeretnék. A hajvégeimre találtam pakolást, az kezd helyrejönni, de a fejbőr zsírosodása nem igazán javul. Valami ötlet?



2016. jan. 13. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld ki a green pharmacy márkától azt a sampont, ami zsíros fejbőrre, de száraz hajvégekre való

[link]

így néz ki a doboza

nekem is hasonló problémám volt, mint neked, aztán kipróbáltam ezt a sampont és most pár hónap után már sokkal jobb

a hajvégek szárazságán szerintem nem segít, arra kell a hajvégápoló, de a zsíros fejbőrre nagyon jól bevált

amúgy ez természetes sampon, szóval ne lepődj meg ha elsőre nem habzik úgy, mint ahogy a többi szokott

meg kb 1 hét kell is, mire átállsz erre, de utána nekem használt

a többi zsíros hajra való sampon nekem csak rontott a helyzeten előtte

2016. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egy próbát megér, beszerzek egy ilyet. Netről szoktad rendelni? Mert csak olyat találtam.

Egyébként eddig is natúrsamponom volt, a nem habzás nem lesz meglepő.

További válaszokért is nagyon hálás lennék, ki tudja, melyik válik be. :)

2016. jan. 13. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
nem, inersparban vagy metroban lehet venni, ott olcsóbb is, mint amennyiért a neten árulják
2016. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!