Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég festettem be a hajam...

Nemrég festettem be a hajam N2-es palette hajfestékkel a hajam feketés barna hajam van mostes nagyon is tetszik de mivel lehetne makd kíméletesen leszedni?

Figyelt kérdés
Láttam régebbi kérdésekben hogy volt valami palette XXL szőke hajfesték ami elsőre kihozta de elvileg olyan már nincs és nem terveztem feketére festeni a hajam bár nagyon tetszett de hallottam hogx nagyon roncsolja a hajat és leszedni is borzasztó, kB derékig erő hajam van és egyáltalán nem vékony szálú és nagyon dús a fodrászok is mindig megdicserték szóval van e ahhoz hasonló festék amit említettem vagy fodrászhoz kéne vele majd járni ha le akarnám váltani ezt a hajszint?

2016. jan. 17. 09:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj az elejét elrontottam mert gyorsan írtam *nemrég festettem be a hajam N2-es palette hajfestékkel és most feketés barna hajam van
2016. jan. 17. 09:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Szőkítőporral vagy aszkorbinsavval a legolcsobb. Vagy dm-ben/rossmannban lehet kapni hajfestékeltávolítót,de az drága és ugyanolyan csunya szinű lesz a hajad,mint a szőkítőtől
2016. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!