Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogyan ápoljam a...

Mit tegyek hogyan ápoljam a göndőr hajam?

Figyelt kérdés
Válig érő a hajam de nagyon göndőr.. Állandóan fel van kötve mert nem szeretem.. csak akkor a jó,mikor megmosom.. Mert utána összevissza áll,és nagyon száraz.. 1 héten egyszer kiszoktam fésűlni mert ha nem tenném akkor kócos lenne ki se tudnám belőle fésűlni,be rasztásodna..Glisskurt,hajolajat,balzsamot szoktam rá használni,de így se az igazi mert semmi állása.. m.it ajánltok mit csináljak vele?? mit tegyek rá hogy jobban nézzek ki?? Hogy hordjam a hajam?? Mivel ápoljam?? Előre is köszi a válaszokat.
2016. jan. 18. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A Gliss Kur szerintem csak divatmárka, én is használtam, de nem tett csodát a hajammal, sőt. Használj göndör hajra való sampont, ilyen samponja van a Balea-nak (én próbáltam, semmi különös hatást nem érzékeltem). Használj száraz hajra való hajpakolást, ha száraz, készíthetsz házilag is, ilyen lehet a méz, vagy a tojás, ezek hidratálják a hajat. A hajad formázásához használj hajhabot. Én még hajolajat, hajvégápolót szoktam használni. Ja, és sose fésüld ki a hajadat! Mármint, hajmosás előtt-után fésüld ki,de két hajmosás között ne, mert akkor össze-vissza fog állni.
2016. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia ! Köszi szépen a válaszod!:) Igen igazad van nem nagy szám a Gliss Kur. Haj zselét szoktam ritkán rá tenni hogy álljon valahogy de úgy se az igazi. Csak jobban felugrik a hajam és szárazabb lesz mint volt. Balzsamot azt szeretem a hajamra meg az olajat de nem is tudom hogy mit kéne már kennem rá egyszerűen sehogy se jó :D Szana szét áll://// Az ilyen házi kotyvalékokba meg nem nagyon bízok meg nem is probálnám hogy olyanokat kenjek a hajamra..:) De majd utánna nézek hogy milyen pakolások vannak göndőr hajra:)
2016. jan. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!