Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ilyen kevés sampon...

Miért van ilyen kevés sampon zsíros hajra?

Figyelt kérdés

Nekem eléggé zsíros a hajam és jó pár helyen olvasom, hogy vannak még bőven ilyen hajtípussal rendelkező emberek, mégis a samponok között szinte csak száraz vagy normál hajra vannak samponok.

Ráadásul ezeknek a zsíros hajra valóknak majdhogynem mind ugyanolyan illata is van (ami nekem nem igazán szokott tetszeni).... Míg én szerintem a többi samponfélének sokkal kellemesebb az illatuk és változatosabb is a kínálat.



2016. jan. 18. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azokra a boltiakra gondolsz, rá van írva hogy zsíros hajra, vagy száraz hajra, teljesen mindegy, mindegyik ugyanazt teszi. Zsíros hajra olyat kell venni ami szilikonmentes, a legjobb ami teljesen természetes összetevőkből van. Bőven van ilyen. Persze az ilyeneknek nem szokott jó illata sem lenni, de ami illatosítva van az sem tesz jót a hajnak.
2016. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is küzdök ilyen problémával és ha egy sampon beválik, de megszokja a hajam, akkor megint új fajtát kell keresnem. Nem tudom miket próbáltál már, de amik nekem beváltak: Varga gyógynövényes sampon, Teafás sampon, Bojtorján. Mindegyik fehér-zöld tubusú, én a rossmannban szoktam venni. Ez egyén függő, szóval ki kell tapasztalnod, hogy neked melyik a jó.
2016. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!