Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, sprőd hajra valami...

Száraz, sprőd hajra valami fodrászati megoldás? (link is van)

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta kínlódom a hajammal, borzas, sprőd, száraz, szállós, egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele.

Olajozni szoktam, egyéb házi pakolásokat csinálok rá (nem szeretem a bolti "ez tuti jó lesz" szereket, nem bízom bennük).

Hullámos általában, nagyon nehezen kezelhető, nem szoktam hajszárítózni, és soha nem vasalom.

Van valami, amit tudnak vele csinálni egy fodrászatban? Olyasmit szeretnék, ami: 1. TÉNYLEG nem roncsolja, így is elég borzalmas az állaga, 2. Nem csak ideig-óráig jó, hanem tartósan (hetekig pl) meg is marad.


Csak hogy illusztráljam google-s képekkel, ilyen a hajam: [link]

(később töltök fel saját képet)

és ilyennek örülnék :D : [link]

(Jó, tudom, szép álom. :P)



2016. jan. 19. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Lisse Design keratinos kezelés jó a célra ha száraz a hajad.

De a kép amit linkeltél egy full töredezett hajat mutat, azon már az segít csak ha levágatod és amikor nő megfelelően kezeled hogy ne legyen újra ilyen. Valamit nagyon nem jól csináltál eddig. Hogy mit azt nem tudom. Max tanácsokat tudok írni: samponozni csak fejbőr közelében, a hajhosszt tápláló balzsammal mosd végig. Mosás után ne dörgöld a hajad törcsivel csak nyomkodd át vele finoman, szerezz be egy detangler fésűt, azzal fésülködj. Sose tépkedd a hajad, óvatosan fésüld a végétől kezdve haladj felfelé. Szárítani csak langyos és hideg levegővel, ne közvetlen közelről sose. És jobb ha olyankor mosod mikor sehova nem mész és hagyod megszáradni magától. Nedves hajjal sose feküdj le aludni.

Kb ennyit tudtam tanácsolni. Szóval lehet még szép hajad, de a jelenlegitől először meg kell válnod, helyre jönni nem fog ha végig van töredezve.

2016. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olaplex kezelés, Joico újraépítő kezelés
2016. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!