Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha zsíros bőrre való termékeke...

Ha zsíros bőrre való termékeket használok, akkor pattanásos lesz az arcom, ha szárazra valót, akkor mitaszeres. Megoldás?

Figyelt kérdés
A létező összes terméket kipróbáltam már, mindent, de 1-2 hatalmas pattanás mindig keletkezik valahol. Ha elmúlik az egyik, jön a másik. Most a homlokom közepén van egy akkora, hogy már ciki kimenni vele az utcára. Pedig kezelem őket, tisztítom, radírozom, hidratálom az arcom. Tefaolajtól hámlik nagyon. Ma reggel pl. az orromról 2-3 mm-es bőrdarabok jöttek le. Mit kellene vele csinálnom? Oké, hogy sminkeléssel ügyesen el tudom tüntetni, de azért jobban örülnék, ha szép tiszta lenne az arcbőröm. Nektek mi jött be? Konkrét termékeket is írhattok. Szívesen próbálok ki mindig új dolgokat.

2016. jan. 18. 15:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy az étkezésre is figyelek. Nem eszek sok zsírosat és az édessérgekből is minimálisat.

A hajamat is 2 naponta mosnom kell, már a második nap estére nem szívesen megyek vele sehová, annyira bezsírosodik. Legalább 10 fajta sampont kipróbáltam, balzsamot is figyelek, hogy csak a végeire kenjem.

17 éves vagyok.

2016. jan. 18. 15:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyat használj ami a te bőrödhöz való és bio, nem vegyi anyagokkal teletömött vacak. Teafaolaj csak közvetlenül a pattanásokra való. Méz nekem jobban bevált egyébként. Hidratálásra valami természetes olaj, pl argán, ez is jó pattanások ellen is.
2016. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen olaj nem jó önmagában az egész arcra kenve. A teafa különösen szárít. Konzultálj profi kozmetikussal, és menj el egy arctisztításra is. Majd ő megmondja, mi a teendőd, ha már diagnosztizálta és rendbe tette a bőröd.
2016. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!