Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj lófarokban?

Hosszú haj lófarokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Egy ideje növesztem a hajam, most kb. a hátam közepéig ér.


Kiengedve hordom, de a tornatanár kötelezővé tette a hajgumi viselését.


Viszont ha összefogom... hát hadd ne mondjam milyen rosszul nézek ki :D


Most pénteken megyek a fodrászomhoz, és egy kicsit szeretnék változtatni a frizumon. Valahogy úgy hol elöl rövidebb, és azt ki lehet hagyni a lófarokból, és esetleg még ki is nézek közben valahogy.


Ötletek, hogy milyen legyen? Képeket is nagyon szívesen várok :)


2016. jan. 19. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem mit számít egy tesi órán hogy nézel ki... de persze ha neked ez fontos akkor vágass valami tépett, fokozatos hajat, azt lehetetlen összefogni rendesen. Persze ez meg iszonyat zavaró lesz.

[link]

[link]

2016. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Tesi órán vagy összefogod vagy a p-fádba fog lobogni minden mozdulatkor. Nyilván, ahogy neked kényelmes, úgy hordod... De ha fennakad a hajad a focikapuban, az lehet fájni fog. Nem értem minek kell ilyen felesleges problémákat csinálni.

Ha laboratóriumban vagy konyhán dolgoznál, nem tartanád be a biztonsági intézkedéseket (közülük az, hogy össze fogod a hajad, meg köpenyt viselsz) csak mert divatolsz?

Szerintem nem lényeges, hogy abban az 1 órában hogy nézel ki, de akkor vágasd le fazonra.

2016. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!