Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők és Férfiak: férfi hosszú...

Nők és Férfiak: férfi hosszú haj lófarokban. Neked tetszik? (kép)

Figyelt kérdés

Imádom változatosan hordani a hosszú hajam, bár általában lófarokban van. Főleg külső feminin vonásaim miatt egy ideje már "erősen" méregetnek a Nők mellett a Férfiak is (.., aminek hangot adnak .. ők is). Ennyire szexis egy folyamatosan ápolt, több évig növesztett férfi haj "lófarokban"?! 30F

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Vagy csak simán kiengedve maradjon?!

[link]



2015. júl. 30. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem olyan mint a 2. képen, mondjuk én csak 19 vagyok
2015. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szakállal vagy borostával nem lenne olyan nőies
2015. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, hogy kiengedve, vagy lófarokban. Végre egy pasi, akinek hosszú haja van!! :D
2015. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem tetszik a hosszú haj annak sehogy sem fog tetszeni. Akinek tetszik az meg örül ha lát egy hosszú hajút, összefogva, felkötve, felőlem még fonva is hordhatja, nekem is mindenhogy tetszik. Habár kiengedve a legjobb szerintem.

30L

2015. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én speciel szeretem, ha a fiúnak is van haja, és pont.


Ami képeket linkeltél, azok alapján mindenhogyan jó. Ahogy gondolod, egyik nap így, másik nap úgy. Viszont bizonyos frizurákkal problémásabb lesz beszólások nélkül hazaérned.


(Igaz, sok nő tőből elmegy a hosszú hajú fiúk mellett, mondván, az neki nem férfi... Nem baj, menjenek csak tovább, a betontuskó hapsiknak is el kell kellniük.)

2015. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem vágattad le a hajad vagy ha igen akkor növeszd vissza nekem is mindig beszólógattak piszkáltak a tuskó bunkó osztálytársaim évfolyamtársaim illetve más osztályokból ilyen kötekedő nagypofájú bunkó tuskó alakok sose értettem hogy miért piszkálnak mert csöndes visszahúzóckodó srác voltam engem is mindig piszkáltak a hajam miatt mikor rövid hajam volt frufrum volt abba kötöttek bele mikor rövid hajam volt frufru nélkül mert le volt vágva akkor abba kötöttek bele 2007 tavaszán megnövesztettem a hajam félhosszú hosszúra a hajam amit amúgy istenért sem vágatnák le pedig ápolom a hajam amúgy azért növesztettem meg mert metalhead vagyok és biztos hogy egy jó darabig nem fogom levágni amúgy meg állj ki magadért aki bunkóskodik nagyképűsködik annak nyugodtam húzz be üss állj ki magadért verd meg ezeket a tahókat fogj össze néhány haverral és intézd el ezeket a bunkó embereket amúgy meg mindenki sokkal jobban néz ki fru fru-val félhosszú hajjal hosszú hajjal raszta hajjal csikófarokba összekötött hajjal hátra fésült hajjal mint kopasz pár mm-es hajjal rövid zselézett tüsi hajjal de ez az én véleményem.26/f
2017. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!