Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal? 25N

Mit kezdjek a hajammal? 25N

Figyelt kérdés

Évek óta festem a hajamat. Az utóbbi 4 évben főleg hajszínezővel (Casting). Viszont az elmúlt főleg 1,5 évben elkezdtem őszülni. Sajnos genetika. A színező ugye szinte semmit sem segít ezen, pár mosás és ott tartok, ahol tartottam, sőt. Hiába színező, mégiscsak kémia. Természetesen járok fodrászhoz, de minden pici őszülésnél nem szaladok hozzá. Csináltam azt is, hogy a töveket lekentem festékkel. De ez sem megoldás. Ez a sok festés nem jó, látom. Amúgy is vékony szálú, gyenge van. ióta gyakrabban festem még rosszabb. Kevesebb úgy érzem, látom a hajam.


Mi lenne a jó megoldás?


Valakinek valami jó ötlete?


Személy szerint az jutott eszembe, hogy pár világosabb csíkot (világosabb barna) festetek bele. Pontosabban melíroztatom. De nem erre az egyszerűre gondoltam, valami természetesebb hatásúra. Viszont ez szőkítéssel jár, ami megint csak károsít, sanszos, hogy utána letörne...


Szóval elég nagy dilemmában vagyok, de ez így,a hogy most van nem jó. Középbarna vagyok jelenleg.


Légyszi, segítsen valaki.


2016. jan. 20. 20:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!