Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit javasoltok, mit kezdjek...

Ti mit javasoltok, mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Az én hajammindig nagyon kócos es akarhanyszor fésulom ki öt perc mulva megin gubancos. A hajam nem tudom miért de nagyon töredezik. Elvileg egy nagyon prémium hajsampont használok de egyátalán nem használ. A hajam mindig égnek ál, ezt ugy értem hogy vannak kiálló göndör hajszálak és nem tudom kiegyenesiteni. Ti mit ajánlanátok mit használjak hogy szép fényes egyenes hajam legyen mert alapján nem göndör csak vannak rövidebb hajszalaim es azok égnek állnak és begöndörödnek, és szeretnék szebb lenni mivel szerelmes lettem és a hajammal nem tudok mit kezdeni, lassan eljutok odáig hogy olyan leszek mint egy bohoc smink nélkul afro hajjal, de nem szeretném és ki akarom egyenesíteni a hajam, és sejmesebbé tenni,meg hát elég vastag hajszálaim vannak, és elléggé toredezettek is, jöhet bármi ami természetes,akár otthon elkészitendö valami vagy egy sampon márka vagy nem tudom mik vannak de szeretnék szebb lenni ugy h nem használok sminket. Mivel nem szeretem a sminket(eddig sem használtam sminket) és ugy akarok természetesen szép lenni az első szerelmem előtt. Ti mit javasoltok? :D 14L

2015. okt. 19. 20:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és hullik is a hajam, nem nagyon de azér hullik. Létszi segítsetek ,elöre is köszi!
2015. okt. 19. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:
KÖNYÖRGÖM, TANULJ MEG ÍRNI!
2016. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vágass egy rövidet.
2016. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!