Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki hogy engem...

Bágyi Mercédes kérdése:

Szerintetek ciki hogy engem már egy jó ideje nem láttak pattanás nélkül?

Figyelt kérdés
Mindig nő 1-2 és amikor már múlnának elfele jönnek az ujabbak :) 14/L

2016. jan. 20. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmi tejtermék, zsír és cukor. Röhögni fogsz a pattanásokon.
2016. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még 22 évesen is vannak.
2016. jan. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a tejtermékek vagy zsíros ételek az okozói,leginkabb a hormonok, sajnos.Nekem például mindig akkor jön ki nehány,mikor megjön,de máskor szinte teljesen tiszta az arcom.De van olyan barátnőm,aki 7 éves kora óta küzd az aknékkal es tényleg az egesz arcán vannak,hiába eszik egészségesen...tapasztald ki,hogy neked mitől vannak,ha hormonok,akkor nem tudsz nagyon mit tenni ellenük.A te korodban teljesen természetes,hogy vannak.

20L

2016. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizony, a hormonok. A tej egy terhes nő anyateje, keresve sem találnánk ennél hormondúsabb folyékony terméket. Plusz: növekedési hormonok, tejfakasztó hormonok, antibiotikumok. Kell ez egy pattanásos tinédzsernek? Semmiképp.
2016. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!