Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha nem vasalom a...

Mit tegyek, ha nem vasalom a hajam, és mégis töredezik?

Figyelt kérdés
Szeretném megnöveszteni a hajamat. Sajnos akármit csinálok, nem sikerül, mert töredezik, pedig nem használok hajvasalót. Balzsamot, hajvégápoló olajat teszek a végére, de így is töredezik. Mit tegyek?
2016. jan. 22. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekelne...
2016. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szoktál vágatni a végéből?Én eddig nem mertem,mert szintén növesztem és féltem,hogy attól csak lassabban nőne...legutóbb,2-3 hete engedtem,hogy a teljes elvékonyodott részt(kb 2 cm)levágja.Azóta vicc nélkül,mint a gomba,úgy nő a hajam,pedig nekem is mindig gyorsan töredezett.

Most sokkal egészségesebbnek is néz ki,mert egyvonalban van a vége:)Emellett amit tehetsz még:hajvitamin szedése,fejbőrmasszázs..ilyen jellegű praktikák.

2016. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hmm erdekes en is vagattam a vegebol vagy 4x es megis el van toredezve... nincs mas mint rovidre vagatni... :(
2016. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam, mondjuk csak 3 havonta egyszer, akkor viszont levágnak 2-3 cmt. De így nagyon lassan fog megnőni, mert amennyit nőtt, annyit le is kell vágatnom :( Sörélesztőt és szépségvitamint is szedek, de nem sokat használnak szerintem..
2016. jan. 22. 21:00
 5/9 anonim válasza:

Sok folyadék, és sok vitamin, és sok hajvágatás.

Ha ezek megvannak és így sem nő , akkor genetika.Gyenge a hajad! Hajszártóval óvatosan, lehetőleg kis fokozaton, amilyen messze csak elér a kezed. Nem szabad sűrűn mosni! :)

2016. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tojásos-olívaolajos hajpakolás!

Nekem ez bevált!:)


1 db tojás,2-3 evőkanál olívaolaj.(Ha van otthon barna cukrod azt is tehetsz bele,nagyon jót tesz).Jól össze kell keverni,majd a hajra tenni és celofán papírral a hajat teljesen befedni.Fél óra - 40 perc alatt csodákat művel.A haj nem hogy,nem lesz töredezett egy idő után még fényt is kap és sejmes is lesz!

Elég heti 1x megcsinálni.

Próbáld ki szerintem.

2016. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen balzsamot használsz?

Amióta a fehér, sicamid tartalmú Elseve termékcsaládot használom, sokkal gyorsabban nő a hajam, mint bármikor máskor, a töredezésen is sokat segít. Próbáld ki, hátha :)

Sampon, balzsam, hajpakolás, kis pumpás krém. Így együtt

2016. jan. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalt hosszú hajuként mondom. A vitamindús étkezés szàmít, vàgasd le a töredezett hajvégeket, vegyél latte serical hajpakolást a fodraszkellékesnél, ionos hajszàrítót. Ne habold, lakkozd én még szoktam argànolajat is rakni a hajamra mosás után.
2016. jan. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak, ki fogom próbálni a tanácsaitokat! :)

Ment a pacsi.:)

2016. jan. 23. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!