Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti nektek lányoknak a lábatoko...

Ti nektek lányoknak a lábatokon a szőr a sok borotválástól ugyanolyan erős mint a férfiaknak az állukon lévő szőr?

Figyelt kérdés
Borostyásak vagytok ha nem borotváljátok le mindennap?

#borostya
2016. jan. 22. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Borostya?


Igen, borostás, de nem erősebb a borotválástól.

2016. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az kéne még, hogy naponta kelljen borotválni...
2016. jan. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron minden nap borotválom a lábam (meg mindenem), télen 2-3 naponta csak. A karomat most is naponta. Egyáltalán nem olyan erős, mint a férfiak borostája, de tény, hogy estére már érződik.

Nekem még így is sokkal jobban megéri, mert 10 perc reggelente, viszont nem kell várnom két gyantázás között, nem pöttyös a bőröm, mint az epilálástól, szép fényes, sima. Körülbelül 6-7 éve megy ez így, annyira beépült a napi rutinomba, hogy észre sem veszem.

2016. jan. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Hogy lenne olyan erős? Eleve nem az, s nem erősödik a szőr a borotválástól, a borotva nem tud hatni a hagymákra kicsit sem, közelükbe se megy, de akkor sem tudom, hogyan győzné meg őket, hogy erősebb szálakat növesszenek...

Semmimet nem borotválom mindennap, még csak az kéne, jó, hogy nem vagyok férfi (bár a párom képtelen 5 napnál sűrűbben borotválkozni, érzékeny a bőre ahhoz, a szőr bezzeg erős és ronda). A lábamat speciel pont epilálom, extrém ritkán, mert nincs rajta sok szőr és nem várom el, hogy töksima legyen folyton.

De hónaljat pl. borotválok. Ott erősebb a szőr (nem változott az évtizedek során), de még az sem éri el a párom borostályának szintjét, az nagyon erős. De azért az már borosta. A lábamon mindössze kinőnek a vékonyka kis szőrszálak, ráadásul ritkák is. Sosem volt sűrű, erős és fekete, amikor leborotváltam őket, akkor sem.


Na, azt hiszem, ennyi szó már alaposan felesleges volt a témáról...

2016. jan. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból is nagyon sok ér erős szőr van a lábamon,én nyáron minden nap borotválom,mert egy naposan már elég borostás. Nem mindenkinek egyforma. 16l.
2016. jan. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 éve borotválom magam, még mindig kevés, gyenge és szőke a szőröm.
2016. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Korral szokott változni, erősebb ugyan nem lesz, de hosszabb és sötétebb néha igen - ez a gyakorlatban azt jelenti hogy mondjuk valakinek 20 éven át elég volt térdtől lefelé borotválnia a lábát, de később az egészet kell, esetleg a hason megjelenik néhány sötétebb szőrszál. De ez nem a borotválástól van.
2016. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Amikor először leborotválja az ember magát, akkor erősebb szőr nő vissza. Én most epilálok egy ideje, pár hét alatt már kis pihék nőnek csak vissza :D
2016. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sok borotválástól nem változik meg a szőr... ugyanúgy nő vissza mindig ahogy előtte volt. Nekem mindig erős szőröm volt, szóval igen, most 10+ év borotválás után is ugyanolyan. De ezzel nem tudok mit csinálni.
2016. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem tinédzserkoromban volt erős a szőröm. Sűrű, fekete, undormány volt. Mindig csak borotváltam, és nem erősödött, sőt, most már inkább barna, vékony és vannak olyan helyek, ahol már nem is nő.
2016. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!