Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig festetlen középbarna...

Eddig festetlen középbarna hajból platinaszőke/szinte fehér nem sárgás árnyalatú haj hogyan lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Hosszú(kb pont mell alá érő), festetlen, töredezett(nem vasalom vagy göndörítem egyszerűen ilyen), szerintem vékony szálú, kevés hajam van.

Minden áron szeretnék ilyen a képeken látható hajszínt már évek óta.


Min kell keresztül mennem hogy elérjem? Tudtok ajánlani egy megbízható (nem nevetségesen drága) szalont? Lehetőleg Budapesten. És kb. milyen árakra számítsak?

Akármilyen infónak, segítségnek vagy tapasztalatnak örülnék, sokat segítene!

Előre is köszönöm, mindenkit felpontozok!:)

18/L



2015. dec. 28. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden áron? Az ára a hajad lesz, ha alapból vékony, töredezett, ehhez le kell szívatni teljesen aztán színezni, kb egy borzas szénakupac lesz belőle, csak fehér verzióban. Nagy részét le is kell vágni majd emiatt. Én vidéken tudok csak fodrászokat, azon kb 15-20ezerért csinálnak ilyet hosszú hajon, ha hajvédő cuccot is használnak akkor az + 5ezer körül van. Ez a legolcsóbb. Persze mehet az ember átlagos fodrászatba, de ott nem lesz fehér hajad. Jó esetben el sem vállalják, mert a hajad nem alkalmas erre.
2015. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs tapasztalatom a hajfestésben, mivel én a természetes állapotában szeretem a hajam. De anyukám itthon egyedül festi az övét és ő is világosszőkére festi, szóval nem lehet olyan bonyolult. És nem roncsolódik a haja sem. Az ő haja kb. ilyen színű:

[link]


Viszont láttam a youtube-on hogy hogyan kell olyan színt elérni, mint amilyet te szeretnél. ( Egyébként nekem nagyon szép ez a fehéres szőke hajszín, remélem sikerül befestened hajkárosodás nélkül )


https://www.youtube.com/results?search_query=white+blonde+hair

2015. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Középbarna hajból: szőkítés+hajfestés.. Viszont vágatni utána érdemes lenne, mivel nem épp hajkímélő folyamat. Én is szőkítem, saját tapasztalat :)
2016. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat neg irhattok:)
2016. jan. 23. 17:41
 5/5 anonim válasza:
Nekem inkább világosas barna hajam van, és a fodrászom azt mondta, ha szőkére akarom festetni előtte le kell szívatni/ ki kell szívatni (ki hogy ismeri a fogalmat). De mondjuk anyukám sose szívatta le, pedig hasonló színű haja volt, de 20 éves kora óta a szőke különböző árnyalataiban festeti. Ez is biztos "hajfüggő". :)
2016. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!