Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemoldok szedes utan csunya...

Szemoldok szedes utan csunya lesz kozvetlenul azutan, hogy kiszedtek?

Figyelt kérdés
Holnap reggel, suli elott mennek kozmetikushoz, szemoldokot kiszedetni, mert elegge vastag, meg csunya. De attol felek, h ez egybol szedes utan nem lesz csunya? pl sebes vagy iesmi
2016. jan. 26. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kicsit piros lesz, de úgyis bekeni neked valami nyugtató krémmel, hamar elmúlik.
2016. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszonom :)

csak mert itt forumon valaki irta, hogy egy alapos sz.szedes utan par oraig ne nagyon menyjen emberek koze:D

2016. jan. 26. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy piros lesz, de korrektorral simán elfedhető.
2016. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez emberfüggő. Attól függ hogy úgymond mennyire erős a "szőrzeted". Nekem pl vagy egy óráig piros utána, és jó pár napig sebes is, de egy barátnőmnek alig piros ilyenkor. Szóval változó.
2016. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem is egyénfüggő

Nekem is elég erősek a szőrszálaim, viszont egyáltalán nem piros vagy csúnya utána :)

2016. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!