Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C vitamon port használtam...

C vitamon port használtam hajvilágositásra, az eredmény vörös haj. Járt még igy valaki?

Figyelt kérdés
Befestettem az ombre hajam középbarnára,ami fekete lett..Nem igazán tetszett,ezért C vitamin port tettem rá annak reményében hogy visszakapom szőkésbarna hajam..a teteje róka szinű lett,a végén pedig (ahol az ombretól szőke volt) vöröses fekete.Járt még igy valaki? Kikipott a vörös szin? Menjek el fodrászhoz,hogy tegyen rá hajfestek eltávolitot? Nagyon hordhatatlan szine van,befesteni megegyszer nem szeretnem

2016. jan. 27. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
A fekete festékben sok a vörös pigment.
2016. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen világosító módszert használsz (szivatás, hajradír, c-vitamin), mindenképp vöröses lesz a végeredmény. Ha megismétled, megint egy fokkal világosabb vörös lesz. Valószínűleg a hajradír is csak a felső rész tudná elsőre szőkére szedni, az aljára többször rá kéne még menni.


Utána ugyanúgy muszáj lesz befesteni valami hamvas árnyalattal, akármelyik módszert használod. Az eredeti hajszínedet a festett részből semmilyen módszerrel nem fogod visszanyerni.

2016. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajradírral leszeded... lehet hogy többször is kell alkalmazni. Aztán festeni mindenképp kell. Persze jobb ha fodrászra bízod mindezt.
2016. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Idővel sem kopik ki semmiféleképp a vörös szin?
2016. jan. 27. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!