Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke töredezett vékonyszálú...

Szőke töredezett vékonyszálú Hajra milyen sprayt vagy olajat használtok vagy ajánlotok?

Figyelt kérdés
S.O.S törik le a hajam már fésülésnél is :(
2016. jan. 27. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress fel egy fodrászt, aki levágja az eltört, elhalt részt, mert ha nem, csak tovább fog törni és a végén marha rövid hajad lesz.

Hajpakolás minden hajmosás után, ez a legfontosabb. Felejtsd el a balzsamokat, mindig hajpakolást használj! Szulfát és parabénmentes legyen, kicsit drágábbak, de ez használ. Tegyél fel házi készítésű hajpakolást is, az is csodákat művel: gyógyszertárban kapható ricinus olaj, ha már csak ezt felkened heti 1x és hagyod pár órát rajta, gyönyörűvé teszi a hajad, de készíthetsz tojássárgájás-olivaolajos hajpakolást is, ezt is heti 1x tedd a hajad végére és törülközőbe csavard be 1 órára.

Hajvasalót, forró hajszárítót, ultra erős lakkokat felejtsd el.

Sem spray, sem ilyen bolti illatos olaj nem fogja helyrehozni a hajad.

Mindenképp le kell vágatni a tönkrement részt.

Szedhetsz vitamint is, akár hair clinic kapszulát kúraszerűen.


Nekem is pont ilyen volt a hajam, mint neked, 2 évbe telt rendbe hozni. Nekem meg a rossz minőségű hajfesték és az állandó nyúzás (hajvasaló) tette tönkre, szinte rágógumi szerűen nyúlt a hajam, borzasztó volt.


Ja, nem tudom, festeted-e a hajad, de én kizárólag fodrásznál festetek, ahol sokkal light-osabb festéket kevernek ki, mint a bolti. A bolti szőke festék piszok erős, az még a sötét hajszínt is kivilágosítja, ezért rongálja nagyon azok haját, akiknek az alapszíne is világos. Amióta nekem fodrász festi, ezerszer szebb is lett a hajam.

2016. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ollót
2016. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első hogy le kell vágatni a törött részt teljesen.

Utána argán olajjal kenheted a végét mindig, hogy ne törjön újra. Az argánt nem kell kimosni, 3 csepp kell belőle a hajra alkalmanként és nagyon jól ápolja.

2016. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!