Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen parfümöt vegyek, ami...

Milyen parfümöt vegyek, ami max. 1500 Ft?

Figyelt kérdés
Nem akarok drága parfümöt venni. Eddig celine dion-t vettem, most Espirit van, de volt már Adidas is. Van valami jó tippetek? Azt is szeretném, h sokáig lehessen érezni.
2008. szept. 17. 20:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
köszi! majd kérek avon katalogust és átnézegetem a parfümöket! :)
2008. szept. 18. 17:52
 12/22 anonim válasza:
100%
Sztem nézd mindig a Rossmann vagy dm ajánlatait. Én a múlt héten vettem 1500 Ft-ért egy 20 ml Mexx parfümöt, Waterlove az illat neve. Múltkor a Bruno Banani is 2000 körül volt! Hajrá! :)
2008. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
húú de jó! :) jolvan.. figyelni fogom.. köszi a tanácsot! Te is jól jártál a Mexx parfümmel :) :)
2008. szept. 19. 12:15
 14/22 anonim válasza:
100%
Playboy parfümöket próbáld ki, nekem nagyon bejött, 1490 Ft-ért vettem. Pár fújás és többen is megkérdezték, hogy mi ez, nagyon kellemes az illata és mondták, ha csak elmegyek mellettük, már érzik az illatot. Szóval sokáig is tart :) Nekem bejött :)
2008. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nekem volt egyszer egy playboy parfümöm, illetve csak kaptam.. de nekem nem nagyon tetszett.. de köszönöm, h írtál, majd megnézem azért mégegyszer, hátha bejön az illata :) változnak az idők... :)
2008. szept. 19. 18:50
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Háát 1500-ért inkább másolatot lehet wenni,wagy playboyt esetleg:)

Deh mondyuk sztem mind1 h eredeti e wagy sem,mert az illat ugyanaz,és az utcán senki sem fog azon gondolkodni h eredeti e a parfümöd:D

2008. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
hát igen... :) most vettem 1400Ft-ért La Rive parfümöt, ennek nagyon jó illata van :) de addig nézegetem majd a rossmant meg a dm-et hátha lesz vmi jó kis parfüm leárazva :)
2008. szept. 20. 14:38
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én aukciós oldalakon szoktam látni, persze az olcsóbbak mind hamkók. Playboy-t én is néztem 1500 ft-ért, egyszer kipróbálom. Nem akarok megbántani senkit, de szerintem az ilyen Avon, Oriflame, stb. parfümök nekem mind egyre mennek és nem is érnek annyit, soha senki nem dícsérte rajtam. Tesco-ban tényleg vannak jó utánzatok, még én is meglepődtem egyik-másikon. Esetleg nézd meg plázákban, nálunk 1200 ft körül olyan alap utánzatokat töltenek üvegbe, hogy én meg nem mondanám, hogy nem eredeti. De én még mindig azt mondom, hogy érdemesebb inkább gyűjteni egy rendes EDP/EDT-re. Internetes rendeléseknél már nagyon kedvező áron lehet kapni, kb. feléért a bolti árnak. Nekem fél, egy évig kitartanak, pl. most vettem egy Versace-t 50 ml 8200 ft-ért, valamint ugyan ennyiért egy 90ml és egy fújást még 2 nap múlva is érzek magamon. Az egyik már fél éve megvan és a negyede hiányzik. Ha leosztom szerintem nem is sok érte. A többi "parfüm" árát összeadod és megvan. :) Régebben én sem vettem volna meg, de egyszer kaptam szülinapomra egy D&G-t a barátomtól és azóta inkább összegyűjtöm a pénzt, mert illatmániás lettem. :)
2008. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Faberlic - Aora

Az Avon parfümjei közt is vannak nagyon jók.

2008. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Oks ez sem 1500, hanem inkább 3000, de sztem nagyon jó lehet, hanár még nem próbáltam.

Két szó: Federico Mahora

Márkás parfüm receptje alapján készült utánzat, egyszerű üvegbe töltve.nézz szét neten->Google

Fogsz találni oylan oldalt, ahol le van írva, hogy a közeldeben ki foglalkozik vele.

sztem megéri.

am aukciós oldalakon találhastz még áron alul parfümöt.

2008. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!