Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam egy nap után zsírosodi...

A hajam egy nap után zsírosodik, ezért hintőport szoktam tenni a fejem tetejére amit jól bele dörzsölök, és ettől olyan mintha frissen mosott lenne. Okoz valami kárt ez hosszú távon? Például nehezebben nő a haj vagy akármi más.

Figyelt kérdés
Más is szokott így csinálni?
2016. jan. 28. 14:37
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem okoz, a szárazsampon ugyanígy működik.
2016. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy működik mint a szárazsampon, viszont ha naponta, kétnaponta felszívatod az egészséges zsírosságát a hajadnak, akkor egy idő után elkezd majd hullani. Mértékkel lehet, de azzal, hogy gyakran mosod és hintőporozod, pont az ellenkezőjét éred el, mint amit akarsz, mert a szervezeted pont azért termel több faggyút, hogy ne száradjon ki az rész. Ha néha hagynád pihenni, akkor jobb lenne a helyzet.
2016. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hintőporozom,hiszen sokkal olcsóbb mint a szárazsampon és a hatása is jobb. Este megmosom a hajam,másnap este teszek egy kicsit, majd a következő este kicsit többet,és ekkor már a 3. napon összefogom és aznap este megmosom,majd elölről ugyanígy! Nekem bevált.
2016. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is használom sűrűn, semmi kárt nem tett a hajamban,
2016. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem pont most szed le a bőrgyógyász a napi hajmosásról.


Amit ajánlani tudok, hogy ne dörzsöld. A fejbőrödet hagyd békén, inkább csak a hajadra szórd. Ezért jobb a szárazsampon, mert a fújásnál tudod irányítani, hogy ne menjen a fejbőrre.

2016. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!