Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az az arcmaszk amit egybe...

Mi az az arcmaszk amit egybe le lehet húzni az arcról száradás után?

Figyelt kérdés
Milyen márkák ezek és mennyire hatékonyak?

2016. jan. 30. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ilyet müllerben vettem,CV néven.Puhábbá tette a bőrt,de mitesszereket nekem nem távolította el. :)
2016. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh, nekem pont a miteszerek miatt lenne jó :/ de köszönöm a választ!:)
2016. jan. 30. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehúzható maszk. Szerintem minden márkából van kb. Túl sokat nem érnek, inkább csak egy kevés elhalt hámsejtet szednek le, de annyit egy bőrradírral elérsz fél perc alatt.
2016. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miteszerek ellen szerintem egyik sem jó. Én vagy 5 félét próbáltam már. Még ez a papír szerű lehúzható valami is jobb, amit csak orra, állra és T vonalra lehet kapni. De az is kb csak első alkalommal látványos, utána az arcradír valóban többet ér.
2016. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kémiai hámlasztás a legjobb rá szerintem. Aha vagy bha.
2016. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ém azt hittem ennél hasznosabbak, sok ismerősöm használja pedig. Akkor maradok továbbra is az arcradírnál, köszi a válaszokat :)
2016. jan. 31. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!