Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolisok! Tőletek kérdeznék!...

Szolisok! Tőletek kérdeznék! (Ilyet szabad? )

Figyelt kérdés
Szoliba mennék, de a kezem sokkal barnább mint a testem többi része, és arra gondoltam, hogy csak egyetlen alkalommal vennék fel kesztyűt. Tudom, hülyén hangzik. A kérdésem, hogy technikailag ebből nem lehet semmi baj, nem?

2016. jan. 31. 18:41
 1/4 RRR ***** válasza:

nem,de ne fémszálas legyen


de a sok faktoros krém is ok

2016. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!!
2016. jan. 31. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet egy ilyen alkalom után még nem lesz teljesen "egyszínű", de esetleg 2 alkalommal már hozzábarnul a tested a kezedhez,illetve krémmel rásegíthetsz(hawai szolis krém)


tippet nem tudok pontosan,csak ötletet :S


nekem is ez a problémám,de nekem több ilyen terület is van a testemen,egyenletes sosem sikerült még

2016. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!

(Igen, egyébként nekem is vannak még ilyen részek pl. fej, has, amik jobban barnulnak és van amik nehezen pl. mell, lábszár...de a kezem a legfeltűnőbb, na meg a kezem.)


Amúgy! Elvileg ugye azért nem szabad utána fürdeni, mert akkor nem lesz annyira barna... na nem tudom használt-e de én ma megmostam szoli után a kezem, mármint így beáztattam, vagy mi, és az arcomat is... hátha :'D

2016. febr. 1. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!