Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyanokat kérdeznék, akik 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanokat kérdeznék, akik 25 + évesen is szüzek. Nem gondoljátok azt, hogy elment mellettetek az élet? Nem lett volna jobb akkor már Papnak vagy Apácának lenni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Köszi, szoftverfejlesztőként elég jól keresek, miért mentem volna papnak vagy apácának? Attól, hogy nincs barátnőm, ki tudom elégíteni magam... Amúgy de, elcsesztem az életemet, amit bánok, de ez van. Próbálok a jövőre figyelni és nem a múlton keseregni.


25/F

2016. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem gondolom, hogy elment mellettem az élet. Nem a szüzesség meglétén vagy meg nem létén múlik, hogy élek-e.

Voltak barátnőim. Mindegyikkel megtörténhetett volna bármikor, de érzelem nélkül egyszerűen nem megy nekem. A szex nem egy szimpla dugás. Ehhez 100%-os bizalom kell mindkét fél részéről. Meg az én gondolatom szerint a szex a szerelem kiteljesedése, nem csak szimpla "örömforrás". 26/F

2016. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert valaki nem baszik, nem kell papnak vagy apácának lennie. A szüzesség nem függ össze a vallással.


Már lehetsz úgy is pap, hogy élsz szexuális életet, és szerintem apácáknak is engedélyezett.

2016. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!


Érdekes a kérdésed. Te hogy látod a "lemaradottak" helyzetét a mai világban? Milyen megítélés alá eshetnek szerinted?

2016. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Valahogy nem hiányzik hogy lekössem magam ,máshoz alkalmazkodni. Persze jó volna egy nő ,de nagyobb a szabadság vágyam. És amúgy is olyannal szeretnék lenni, ahol van érzelem stb.

30F

2016. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

22 éves leszek idén igaz nem 25 felett vagyok,de szemet szúrt ez a kérdés. Nem gondolom,hogy lekéstem volna bármiről. Olyannal akarok lefeküdni akit szeretek és bízok benne,azt az illetőt még nem találtam meg. Nem tudom mikor találom meg,de engem ez annyira nem idegesít.

22/L

2016. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is a szabadság vágy jobban húz. Viszont másik részről nagyon nehéz egy normális erkölcsökkel rendelkező nőbe botlani.
2016. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!