Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz haj ellen mit lehet tenni?

Száraz haj ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Előző heten voltam fodrásznál, nagyon szépen levágta (ritkítás nélkül, mert attól nagyon szállt a hajam), ki is vasalta, olyan puha és fényes volt, hogy el se hittem, hogy ez a saját hajam:) Azonban ma megmostam és egyszerűen olyan lett mint a seprű. Ki is vasaltam és meg így se olyan puha mint amilyen volt. Vasalás nélkül úgy néztem ki mint egy oroszlán. (vállig érő hajam van) Van valakinek ötlete, hogy miért nem áll úgy a hajam mint mosás előtt?:(

2016. jan. 31. 19:23
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Száraz hajra nagyon jók a kókuszolajos termékek, vagy akár simán hajmosás előtt kókuszolaj-pakolás.

Esetleg kipróbálhatsz különböző hajápolókat illetve hajerősítőket, hajmaszkokat, amik szintén jók.

2016. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom az a baj, hogy kimostad a hajápoló olajat amit a fodrász rákent. Argán, bioboltban található. Meg használj hajpakolást is, professzionálisat, fodrászkellékesből. Mondjuk a vasalással tönkre fogod tenni a hajad, azon semmi nem segít, le kéne szokni róla.
2016. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is sokat számít, hogy a fodrász be tudja szépen szárítani.
2016. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fogj egy lapos kefét és tincsenként szárítsd szálirányba a hajadat sok fésüléssel majd tegyél rá hajvégápoló olajat a teljes hosszra.
2016. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Emlékszem, hogy a fodrász fújt valamit a hajamra, lehet, higy az volt rá ilyen jó hatással. Fodrászkellékesnél megpróbálom majd megkeresni, addig is alkalmazom az ötleteket:)
2016. febr. 1. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!