Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami jó módszeretek a...

Van valami jó módszeretek a száraz ajkak ellen?

Figyelt kérdés
Sok mindent próbáltam, akkor is száraz, ha sokat iszom, akkor is ha keveset. Kentem már Niveával, házi készítésű ajakbalzsammal, szőlőzsírral, meg egyéb speckó krémekkel.. eddig semmi nem vált be.

2015. okt. 16. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Kék Labello
2015. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

méz ,


jojoba olaj (100%-os bio, hozzáadott adalék nélkül. ) Nekem Aromax-os van. Ez a legtutibb ami azonnal hat, és regenerálja is.


aloe vera (növény-cserepes növény levelének zselés gél beseje)


krémek:

Dr Hauschka birs krém (ez jó a kifújt arcra és ajakra is)


ajakápolókból (sokat próbáltam ) igazándiból nem nagyon használtak.


Esetleg: Avon vaniliás, Rossmann saját márkásai. Labello-k nekem egyáltalán nem használtak, sőt rontottak. Brrrr.


VAn még egy nagyon jó tavaly télen szereztem , omv benzin kútnál lehetett kapni : Fanta, Coca Cola, Vanilia ízben-illatban (ezt a hármat vettem). ÉS meglepően az egyik legjobb (főleg a VAniliás, aztán a Fanta, a Coca cola elmegy).

2015. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem az aromaxos mandulaolaj elég jó rá este, meg a neutrogénának az SPF20-as ajakápolója nappalra.
2015. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajakáplók közül csak a Carmex. Több órával a felkenés után is érzem a számon.
2015. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettetek :)

Akkor tehát: kísérletezés ON! :)

2015. okt. 17. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!