Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem nő a hajam, mit tegyek?...

Nem nő a hajam, mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
6 éve vágattam frufrut magamnak, utána hagytam nőni, mert nem tetszett, viszont sosem nő tovább, mint az állam alja. A többi hajam rendesen nő, sőt nagyon is gyorsan. Tavaly júniusban 25 centitől szabadítottam meg a hajam, remélve, hogy akkor "összenövesztem" a volt frufrummal. Igen, viszont azóta újra megnőtt majdnem ugyanolyan hosszúra, mint mielőtt levágattam, viszont a volt frufrum megint csak az állam aljáig. Emellett teljesen eltörik, de csak az a része a hajamnak, a többi nem. Próbáltam a ricinusolajat, az Alpecin koffein hajszeszt, de semmit nem értek a volt frufrumra, a többire igen. Mit tehetnék?

2016. jan. 31. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Masszírozd rendszeresen jól be a ricinust, plusz napközben is masszírozhatod pár percre, de, ha azt mondjuk többet formázod, attól is lehet, hogy letörik, mielőtt megnőne, illetve lehet genetikai is, amin meg nem biztos, hogy tudsz javítani. A gyógyszertárban lehet kapni hajvitamin ampullát, azt is érdemes fölkenned oda, hátha.
2016. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Nő az, csak letörik, elvékonyodik. Elől ez igen gyakori, vágass belőle egy kicsit hogy egészséges vége legyen és hordd úgy hogy fonva legyen vagy hátra csatolva vagy valami hasonló.
2016. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A másodiknak van igaza, nő csak folyamatosan letörik, én is jártam így bár nemfrufruval, hanem egy másik részével a hajamnak. Nem lehet hogy túl ritkán vágatod vagy esetleg vasalod? Mert ezektől könnyen törhet annyit, amennyit nő :D
2016. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Inkább az, hogy ritkán vágatom. Nagyon nagyon ritkán. Csak meg akartam volna növeszteni és azért. Egyáltalán nem vasalom a hajam. Köszi a válaszokat!
2016. febr. 3. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!