Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettenetesen töredezik a...

Rettenetesen töredezik a hajam. Miért?

Figyelt kérdés
19 év alatt soha nem volt gond ezzel,mindig gyönyörű, hosszú, szőke hajam volt.Az elmúlt fél évben teljesen letört,elvékonyodott,kihullott!van olyan tincs ami a fülemig sem ér. a vágással sem volt probléma,bevallom jó, ha 2 évben egyszer vágattam le kicsi korom óta,de tényleg semmi gond nem volt vele,mindez ideáig :( fésűt sem váltottam,soha nem volt festve,természetes színű a hajam.nem vasalom egyáltalán,szárítani is csak akkor ha nagyon muszáj,de nem rendszeresen. Novemberben a meleg ollós vágást kipróbáltam,picit mintha segített is volna de semmi extra... rá 3 hétre elkezdtem Joico hajújraépítésre is járni, már 3 alkalommal voltam , ez tényleg segit,de csak kb 1-2 hétig.Mit csinálok rosszul?Nagyon kétségbe vagyok esve :(

2016. jan. 30. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. jan. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ricinusolajat kenj az egész hajadra szerintem. Aztán kicsit melegítsd is rajta hajszárítóval, addig hagyd rajta ameddig lehet, aztán mosd le. Lehet hogy többször is le kell öblítened samponnal mire kijön belőle. Alkalmazd ezt a módszer heti kétszer, háromszor, vagy amikor belefér.

Ajánlanám még a hővédő spray-k, és argánolajas, szilikonmentes samponok, balzsamok használatát is.

Télen mindig viselj sapkát, és frissen mosott hajjal ne menj ki hidegbe.

A pajzsmirigy nem megfelelő működése is okozhat drasztikus hajhullást/károsodást tudtommal (ismerősöm is így járt sajnos). Érdemes lenne orvoshoz is elmenni.

2016. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!